SaiyansPolska

Return of the Saiyan

Jest to alternatywna wersja ziemi oddalona w czasie, która została mocno zniszczona, a większość ludzi została wybita. Znajdziemy tutaj potwory, które są mocniejszą wersją tych znanych nam z normalnej ziemi, mają więcej życia i dają więcej doświadczenia. Zabijając potwory tutaj mamy szanse dostać Future Orb i Future Orb High Class. 

Uwaga: Zabijanie potworów potrzebnych do tasków zalicza nam podwójnie.

Miasta

Wszystkie miasta na Future Earth są zniszczone, więc nie znajdziemy tutaj żadnych Npc, jedynie Depo działa, więc możemy skorzystać z niego.

Droga - Time Machine

Dostać się na Future Earth możemy tylko za pomocą Time Machine. Znajduje się ona nie opodal obozu Hunter Squad. Aby podróżować za jej pomocą potrzebujemy 90 poziom i Premium Account.

Zasady

  • Żeby wejść na Future Earth, potrzebujemy 90 poziom i Premium Account.
  • Zabijanie na Future Earth jest dozwolone i bez ograniczeń, za każdego zabitego gracza dostaniemy 50% jego naładowanych Future Orb.
  • Z każdego potwora może nam wypaść Future Orb.
  • Obowiązuje osobny system protekcji więc, Blessing z ziemi tutaj nie działają
  • Potwory dają więcej doświadczenia oraz jest zwiększony loot.
  • Po śmierci tracimy wszystkie naładowane Future Orb oraz pojawiamy się u Emradel.
  • Zabijanie tutaj potworów do taska, jest zaliczane podwójnie.
  • Co jakiś czas pojawia się tutaj World Boss Cell.

Boost Przedmiotów

Na Future Earth nasze przedmioty są ulepszane przez Future Energy, zależnie od naszego napełnienia a maksymalnym możliwym bonusem jest 30%. Boost jednak nie może zwiększyć naszego bonusy powyżej maksymalnej wartości nie zależnie od tego, czy mamy normalnie max., czy nie. Bonus ładujemy za pomocą Future Orbów, im więcej naładowania posiadamy, tym większy będzie bonus.

Future Orb

Z każdego potwora, jakiego znajdziemy na Future Earth, możemy dostać Future Orb. Do 399 poziomu potwora lecą zwykłe, a powyżej tego poziomu możemy dostać High Class. Możemy ich użyć jako Blessing, sprzedać lub wymienić.

Ochrona - Blessing

Ochronić się przed śmiercią możemy, używając orbów, do naładowania naszej Future Energy, za każdego Future Orba dostaniemy 1 energy, a za High Class Future Orba dostaniemy 2 energy. Jeśli napełnimy orby do maksymalnej możliwej wartości (Jest ona zależna od naszego poziomu) to będziemy tracić tylko 20% doświadczenia, ale uważajcie, bo jeśli umrzecie, a nie będziecie naładowani do maxa, to stracicie 3% całego doświadczenia minus ilość proc. redukcji, które dają wam orby.

Uwaga!! U Emradela możemy również zakupić dodatkową ochronę 10% doświadczenia za kwotę 5 000 zeni * nasz poziom.

Emradel

Możemy zrobić u niego trzy różne Daily Task, Kkupić dodatkowy Blessing, Wymienić Future Orb oraz Single Cell jak również zakupić Future Orby. Więcej informacji o nim znajdziesz tutaj.

Mapa

Mapa nie różni się zbyt wiele od zwykłej ziemi, miejsce występowania potworów są w 80% takie same. Nie ma tutaj kar za zabijanie, więc musimy uważać na każdym kroku, gdyż wchodzimy na własną odpowiedzialność.