SaiyansPolska

Return of the Saiyan

Porady dla początkującego gracza, który dopiero co zaczął przygodę z Return Of The Saiyans, znajdziemy tutaj parę wskazówek od bardziej doświadczonego gracza na początek twojej przygody z grą.

1. Trenuj swoje umiejętności, kiedy możesz

Mamy coś takiego jak Training Stamina, określa ona czas, jaki możemy spędzić na trenowaniu swoich umiejętności, 1 minuta regeneruje się w 144 minut, a maksymalnie możemy jej posiadać 10 min, czyli 600 sekund. Starajmy się nie dopuszczać do sytuacji, kiedy mamy maksymalną wartość i nam nie rośnie.

Uwaga: W pierwszej kolejności trenujemy umiejętności, które świecą się nam na zielono.

Advice

Po osiągnięciu 50 poziomu możemy trenować w Time Chamber, gdzie zdobywany wszystkie umiejętności jednocześnie i w dodatku przez 20 minut. Możemy tam wejść, jak kupimy bilet i mamy 540 staminy.

2. Zacznij Taski jak najszybciej

W grze od samego początku możemy wykonywać Taski dla CC Lab, są one podzielone na 4 pokoje i każdy kolejny odblokowujemy, robiąc poprzedni. Po przejściu dwóch pokoi odblokuje nam się specjalna wyspa Robotic Island, na której doświadczenie jest zwiększone a z potworów lecą przedmioty potrzebne do ulepszania a z bossów perły i Bonus Reveal. Odblokujemy również możliwość kupienia jednego z najlepszych zestawów ekwipunku w grze!!

Porada

Robiąc taski samemu zalicza je 2x, jeżeli robisz je na future to 4x. Jeśli nie jesteś w stanie sam ich zrobić, znajdź kolegów, którzy również potrzebuje je zrobić!!

3. Używaj wspomagaczy

Mamy dostępnych w grze wiele przedmiotów, które czasowo lub na stałe zwiększają nasze statystyki. Aby przyśpieszyć nasz rozwój, powinniśmy je używać, kiedy mamy do tego okazję. Jedne zwiększają ci zdobywane doświadczenie, a jeszcze inne wzmacniają obrażenia lub też zwiększają regenerację.

Porada

Używając wspomagaczy, jesteśmy w stanie szybciej i efektywnie zdobywać doświadczenie, możemy na przykład zwiększyć zdobywane doświadczenie o ponad 30%.

4. Sprawdzaj Daily misje

Jedną z aktywności w grze są Daily Task, są to aktywności, które możemy codziennie wykonywać, a dwie z nich możemy powtarzać w nieskończoność, pierwsza z nich jest od 1 poziomu. Za każdym razem jak idziemy robić Taski albo polować, możemy przejść się do Npc i sprawdzić, czy akurat nie posiadamy na danego potwora misji. Na początku nie dają one za dużo doświadczenia, ale za każde wykonanie dostaniemy jeden Boss Points, po uzbieraniu trzech możemy zawalczyć z Bossem i mieć szanse na fajne nagrody a za pokonanie go dostajemy gwarantowany Strange Crystal dzięki któremu możemy wejść do Robotic Island.

Porada

Misji wziąć jednocześnie możesz 6 (3 na Earth i 3 na Future Earth), nie musisz ich oddawać od razu, możesz je robić po kolei z kolegami, zbierając punkty i doświadczenie.

5. Zacznij szybko Hunter Squad

Im szybciej zaczniemy pracę dla Hunter Squad, tym lepiej, gdyż jest z tego bardzo wiele korzyści, a późniejsze misje wymagają od nas odczekania nawet kilkunastu godzin. Dzięki Hunter Squad będziemy dostęp do przedmiotów zwiększających doświadczenie, specjalnego radaru na kopki czy przedmiotów do leczenia. Za ukończenie każdej misji dostaniemy również sporo doświadczenia.

Porada

Zrobienie Hunter Squad jest wymagane do ukończenia wszystkich Tasków i odblokowania całej Robotic Island.

6. Szukaj Zepsutej Anteny

Za każdym razem jak wychodzimy na polowanie, możemy wcześniej poszukać zepsutej anteny i wziąć sobie pomocnika, nie kosztuje to za wiele czasu, a może nam bardzo pomóc w zależności od sytuacji. Aby naprawić antenę, musimy znaleźć taką, która się świeci oraz musimy posiadać 5% Energi.

Porada

Pomocnika dobieraj w zależności od sytuacji, co w danej chwili jest ci potrzebne:

1. Idziesz bić Bossy i boisz się, że sobie nie poradzisz? Weź Medyka
2. Chcesz zdobyć szybciej poziom? Weź Commandera
3. Bijesz hordy potworów i brakuje ci DMG? Weź Sapera
4. Idziesz na Robotic Island i chcesz szybciej zbijać Bossy? Weź Snipera
 

7. Szukaj Dragon Ball i noś Łopatę

Co jakiś czas w zależności od ilości osób na mapie pojawia się Dragon Ball, zaczyna nam się wtedy świecić kulka w lewym rogu mini mapy i warto w tym momencie nawet wyjść z polowania i pójść poszukać jej. Mają one bardzo dużą wartość i może się zdarzy, że w ciągu jednego dnia znajdziemy ich więcej, niż jedną, za co możemy kupić sobie sporo rzeczy.

Uwaga: Dragon Ball może być wszędzie na poziomie 0 na Earth, więc musimy uważnie się przyglądać, gdyż Dragon Ball emituje jasne światło jak latarnia.

Latając po mapie, możemy natrafić na kopki, warto posiadać ze sobą łopatę w plecaku, żeby je wykopać, nie zajmuje to dużo czasu, a może nam wypaść wiele wartościowych rzeczy takich jak na przykład Dragon Ball. Łopatę można zrobić u Npc Bulma i nie kosztuje to wiele materiałów.

Porada

Nie zniechęcaj się, jak nie znajdziesz Dragon Ball, dużo osób ich szuka tak jak ty, ale gwarantuje, że na pewno wcześniej czy później znajdziesz, jak będziesz systematycznie ich szukać.

8. Nie sprzedawaj wszystkiego u NPC

Większość przedmiotów, które spadają z potworów, mają jakieś zastosowanie, najczęściej sprzedajemy je u NPC, w celu szybkiego zarobienia co często jest dużym błędem, gdyż nie jednokrotnie sprzedając ten przedmiot graczowi, możemy zarobić nawet 20x jego wartość.
Co, jeśli nie znamy wartości przedmiotów?

Tutaj z pomocą przychodzi opcja na markecie Detail.

Znajdziemy tutaj informacje o transakcjach i powinniśmy na tym bazować za ile sprzedać dany przedmiot.

Porada

Jeśli nie znajdziesz informacji na markecie albo będą one zbyt rozbieżne, zawsze możesz zaczerpnąć rady graczy na Chat albo zapytać któregoś z Tutorów w grze.

9. Uczęszczaj na Eventy

Co parę godzin mamy dostępne w grze specjalne Eventy, na których na każdym poziomie można dostać fajne nagrody oraz szansę na bardzo rzadkie Skiny do Puara, które możemy sprzedać za duże pieniądze.

Za uczestnictwo w Team Fight dostaniemy prócz nagród również doświadczenie i PvP Points za wygraną.

Porada

Jeśli będziesz mieć szczęście i dostaniesz Skin do Puara, nie sprzedawaj go szybko, tylko sprawdź wcześniej, ile może być aktualnie warty.

10. Kup Premium i Puara

W grze mamy do kupienia Premium Account i Puara, obie pozycje uważam za obowiązkowe, jeśli chcemy przyjemnie rozwijać się w grze. Premium Account daje nam bardzo wiele korzyści takich jak Exp BoostKinto, House, Robotic Island, DungeonPuar z kolei podnosi za nas przedmioty, co zaoszczędza bardzo wiele czasu i zwiększa nasz dochód wielokrotnie.

Porada

Kupując obie te rzeczy, zwrócą nam się, w nie całe dwa tygodnie gry po dwie godziny dziennie a w kolejne dwa tygodnie zarobimy na następny zestaw.