SaiyansPolska

Return of the Saiyan

W grze możemy znaleźć 7 różnych Dragon Ball, różnią się one od siebie ilością gwiazdek, jakie posiadają. Znaleźć je możemy o każdej porze, ponieważ pojawiają się one losowo przez całą dobę serwera, a ich ilość jest zależna, od ilości graczy, spadają one na losową kratkę na mapie, ale tylko i wyłącznie na Poziomie 0 i tylko na Ziemi, kulka, która się pojawia, jest zawsze losowa, więc mamy szanse 1 do 7 na znalezienie tej, której chcemy. Inną metodą na pozyskanie Dragon Ball jest robienie sag (więcej informacji tutaj).

Wygląd

Pojawienie się kulki jest sygnalizowane zmianą grafiki znajdującej się w prawym rogu mini mapy, zaświeci nam się smocza kula i po zaznaczeniu zobaczymy poniższy napis. Jeśli ktoś znajdzie Dragon Ball, czyli podniesie ją, napis się zmieni, a Dragon Ball przestanie się świecić.

Shenlong

Po uzbieraniu wszystkich Dragon Ball, których jest łącznie 7, możemy wezwać Shenlong (wystarczy kliknąć kule w plecaku), który spełni nam jedno życzenie, które sami sobie wybierzemy, wzywać smoka możemy wielokrotnie, dopóki uzbieramy wszystkie potrzebne kule. Dragon Ball dostępne z wykonywania sag można łączyć z tymi znalezionymi w grze, więc jeśli zrobiłeś sagi, a brakuje ci jakiejś kulki, wystarczy, że ją znajdziesz lub dokupisz od innego gracza.

Życzenia

W grze dostępne jest 8 życzeń, które możemy wybrać sobie po przywołaniu smoka, poniżej zamieszczę opis każdego życzenia.

  1. Zmiana postaci: Możemy zmienić klasę postaci w każdym momencie gry, umiejętności są przeliczane pod względem czasu spędzonego na ulepszaniu ich. Po zmianie profesji ulepszone techniki przechodzą na inne postacie.
  2. Odblokowanie potencjału: Odblokowuje nam się przemiana na 350 poziomie, bez tego nie będziemy mogli się transformować.
  3. Chęć siły: możemy odblokować dwa dostępne ulepszenia naszych technik, możemy sprawdzić, jakie czytając opis w zakładce techniki.
  4. Odblokowanie limitów: Możemy odblokować limit zdobywania poziomu umiejętności z 99 do 105 poziomu (Dotyczy to wszystkich naszych umiejętności).
  5. Unikalny przedmiot z najlepszymi bonusami: otrzymać możemy przedmioty od 100 poziomu oraz dodatkowo mamy szanse na Shinryu Set, Zapewnione są 2 bonusy Tier 5 (Ale może nam wypaść nawet 3xTier 5)a bonusy More DMG i Less DMG są zależne od naszego poziomu.
  6. Skin leczenia: unikalny skin leczenia.
  7. Skin Puara: unikalny skin Puara.
  8. Skin kinto: unikalny skin do Kinto.