SaiyansPolska

Return Of The Saiyans

Przeżyj niesamowitą przygodę w świecie Return of the Saiyans, najlepsza gra o tematyce Dragon Ball z niesamowitą grafiką i fabułą, która czeka na Ciebie!

Zobacz Zwiastun

Zbierz Swoją Drużyne

Znajdź przyjaciół w grze, którzy będą razem z Tobą chodzić na wspólne polowania. W drużynie masz większą szansę na przeżycie, a polowania mogą być trudniejsze i nagrody coraz lepsze, więc nie trać czasu i dołącz do drużyny!

Poznaj Przyszłość

Przygotuj się na wyprawę w przyszłość, znajdź maszynę czasu i przenieś się w czasie, a zobaczysz, jak będzie wyglądać ziemia w najbliższej przyszłości, może uda Ci się zmienić jej bieg i uratować ją przed zgubnym losem.

Dołącz do Hunter Squad

Hunter Squad rekrutuje! Odwiedź oficerów Hunter Squad i przejdź przez proces rekrutacyjny. Wykonuj misje, a być może doczekasz się awansu do specjalnej rangi, która zapewni Ci specjalne przywileje.

Odkrywaj świat

Odkrywaj cudowny świat Return of the Saiyans. Przeżyj przygodę w świecie stworzonym dla potrzeb fanów i wczuj się w klimat tego świata. Poznawaj jego uroki i pokonuj przeszkody pojawiające się na Twojej drodze.

ZOstań jednym z WOjowników

Trunks

Najlepsza postać do PvP. Jest bardzo szybka, posiada silne ataki wręcz oraz jest zabójcza dla innych. Jeżeli uwielbiasz konkurować z innymi graczami to Trunks jest stworzony dla Ciebie.

Picollo

Silny tank, lecz nie najtwardszy. Posiada dobry atak oraz ciekawe skille do PvP. Jeśli lubisz grać tankiem, ale też zadawać obrażenia jest to postać dla Ciebie.

Vegeta

Idealna postać do gry samemu ma silną obronę i spory atak, uniwersalna postać w drużynie i bardzo dobra do ubezpieczania tyłów drużyny.

Gohan

Ma największy atak w grze i sprawdza się bardzo dobrze w PvP, lecz nie posiada zbyt dużej obrony. Jeśli lubisz duże obrażenia kosztem niskiej przeżywalności, jest to idealna postać dla Ciebie.

Goku

Dobra postać dla tych, którzy lubią grę solo. Ma spory atak oraz dobrą obronę, lecz nie wyróżnia go nic poza tym. Jego największą zaletą jest przywracanie sobie Ki (potrzebne jest życzenie od Shenlong'a)

Dende

Może leczyć i wspierać całą drużynę. Jako jedyna postać w grze może wskrzeszać zmarłego oraz ma możliwość uratowania kogoś od rychłej śmierci.

Buu

Buu to najtwardszy tank. Posiada dobrą obronę, silne leczenie, ale za to ma bardzo niski atak. Jest dobry do gry w drużynie, lecz nie nadaje się do gry solo.

Bulma

Bardzo dobry support, który wzmacnia drużynę a do tego przyzwoity tank, który potrafi sporo znieść, bardzo dobra postać do pvp, jeśli chodzi o wspieranie drużyny.

"Return of Saiyan jest jedną z najlepszych gier ostatnich lat o tematyce Dragon Ball. Gra jest nastawiona na otwarty świat i PvP"
Miraxon
Administrator