SaiyansPolska

Return of the Saiyan

Masz Pytania?

FAQ

Możesz ją dostać za wykonanie misji dla Umigame, ale musisz mieć 30 poziom, więcej informacji tutaj.

W grze do leczenia się służy Senzu, które kupisz u Korina na jego wieży, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Żeby kupić coś na markecie, musisz wpłacić pieniądze do banku poprzez bankomat, który znajdziesz w mieście. Więcej informacji tutaj.

Możesz je odkopać za pomocą łopaty, możesz ją stworzyć i npc Bulma, znajdziesz też parę na misjach oraz jedną Złotą możesz kupić w sklepie. Więcej informacji tutaj.

Zaczniesz je na +1 Depo u npc Professor Oak, więcej informacji tutaj.

Puar zbiera ci automatycznie przedmioty, które wylatują z potworów oraz daje możliwość ich segregacji, więcej informacji tutaj.

Możesz wymienić je na bilet na Robotic Island, więcej informacji tutaj.

Te które święcą ci się na zielono, więcej informacji tutaj.

Można ją znaleźć tylko na ziemii na poziomie 0. Może leżeć w zamkniętej przestrzeni (tunele, budynki, jaskinie, itp.). Czasami ciężko ją znaleźć gdy leży za drzewem. Więcej informacji tutaj.

Attack Speed trenujemy za pomocą Bands, więcej informacji tutaj.

Musisz udać się na swój dysk, wejść w folder „RoTS” i stamtąd usunąć pliki „minimap.otmm” oraz „base.otmm”

Musisz mieć skończoną misję u Rubio więcej informacji tutaj.

Musisz mieć 70+ poziom oraz posiadać premium account. Jeżeli spełniasz oba warunki to możesz zacząć licytacje jednego z dostępnych domków (sprawdzić je możesz na tablicy aukcyjnej). Aukcje trwają 4 dni, i osoba która wygra aukcje zostaje właścicielem domku. Warto zaznaczyć, że opłata, tzw. czynsz jest dzienny i wynosi on 500 zenni/1 SQM (cenę możesz sprawdzić klikając „look” na drzwi). Licytujesz na tablicy aukcyjnej która jest dostępna w każdym DP, zdjęcie podglądowe poniżej

!leavehouse – gdy chcesz opuścić dom (po użyciu tej komendy wszystkie przedmioty, które miałeś w domku trafiają do depo, a dom jest do ponownego kupna).

!invite – wyskakuje Ci okienko w którym wpisujesz nicki graczy, którzy mogą korzystać z Twojego domu.

!owner – również wyskakuje okienko do którego wpisuje się nicki, tylko w tym wypadku dajesz danej osobie możliwość zarządzania domem (może dawać, zabierać invite + otwierać wszystkie drzwi i używać schodów). Nick takiego gracza/y (po ssie) pojawi się też obok Twojego jako właściciela i jest widoczny przy kliknięciu na drzwi.

!kick – jeżeli ktoś zamknie Ci drzwi, a nie jesteś ovnerem danego domku to jedynym sposobem na opuszczenie go jest użycie tej komendy. Po użyciu jej Twoja postać pojawi się pod drzwiami.

!roomowner – dajesz nią graczowi możliwość korzystania z danego pokoju w domku.

Możesz je zablokować, klikając na nie i wybierając funkcje Lock, jeśli będziemy chcieli je sprzedać w przyszłości wystarczy kliknąć Unlock

Do podziemi dostaniesz się za pomocą Dimension Portal a wejście znajduje się na wschód od głównego miasta, więcej informacji tutaj

Robotic Island znajdziemy w tym samym miejscu co robimy taski, dostaniemy się tam po zrobieniu dwóch pierwszych pomieszczeń tasków, więcej informacji tutaj.

Potrzebujesz 50 poziom i bilet który kupisz u Mister Popo, więcej informacji tutaj.

To Alternatywna wersja ziemi, możemy tam wejść od 90 poziomu za pomocą Time Machine. Więcej informacji tutaj.

Aktualnie w grze nie można stracić plecaka chyba że nabijesz Red Flame.

Na rozpoczęcie przygody wybrałbym Goku albo Vegetę.

W grze jest parę opcji, dzięki którym możesz przyśpieszyć zdobywanie doświadczenia, więcej informacji tutaj.