SaiyansPolska

Return of the Saiyan

Forma treningu gdzie jednocześnie trenujemy wszystkie umiejętności, możemy do niego wejść, gdy mamy 50 Poziom, Bilet oraz 540 Staminy, a czas, jaki maksymalnie możemy w nim spędzić to 20min, co się równa 600 pkt naszej staminy, która spada 2x wolniej, więc w praktyce spędzamy tam nie 10min tylko 20min. W Time Chamber trenujemy wszystkie widoczne umiejętności nie tylko te, które są dla nas najważniejsze, ale ich przyrost jest wolniejszy, niż byśmy trenowali normalnie. Aby tutaj wejść, musimy kupić Bilet, który możemy zakupić u Mr Popo. Co tydzień w poniedziałek po resecie serwera możemy zakupić 3 Bilety, które możemy wykorzystać w tygodniu, jeśli zapomni nam się zużyć bilet, nie przepada on, lecz możemy mieć maksymalnie 5 Biletów.

Korin Tower

By dostać się do Time Chambera, musimy najpierw odwiedzić Korin Tower, bo to nad nim znajdziemy Pałac Kami, gdzie znajdziemy Time Chamber.

Pałac Kami

Po wejściu na samą górę możemy spotkać Kami oraz Mister Popo. U Kami możemy zakupić Blessing, a u Mr Popo zakupimy wejściówkę do Time Chambera.

Time Chamber

Wejście znajduje się piętro niżej po lewej stronie. Aby wejść potrzebujemy Biletu, który kupimy u Mr Popo oraz musimy mieć 540 Staminy i 50 Poziom. Po wejściu wystarczy, że będziemy stali poniżej schodów, a postać sama nam będzie trenować i wyrzuci nas automatycznie, jak skończy nam się Stamina.

Bilet

Kupimy go i Mr Popo, który znajduje się obok Kami, możemy go zakupić zawsze na początku tygodnia po resecie, czyli w poniedziałek. 3 Bilety kosztują nas 100 Zeni x Nasz Poziom.

Uwaga!! Musimy mieć 50 Poziom, aby Trenować.