SaiyansPolska

1.Depo i Training Room

0-Schowasz tutaj swoje rzeczy by nikt nie próbował cię okraść, przechowasz swój majątek w pobliskim bankomacie ale również znajdziesz market na którym możesz kupować i sprzedawać zdobyty ekwipunek.
+1- Możesz trenować tutaj najpotrzebniejsze umiejętności które będą potrzebne podczas polowania na różne potwory, zwiększaj ich poziom by stawać się coraz silniejszy!!

2.Isone

Kupisz u niego paczki oraz listy dzięki którym będziesz mógł wysłać do przyjaciół co tylko będziesz chciał, nie zapomnij tylko podpisać paczki by ktoś inny nie zgarnął zawartości.

3.Fuzz

Zaopatrzy cię on w jedzenie które będzie potrzebne ci na większość twoich wypraw, dlatego nie zapomnij jej odwiedzić przed pójściem na polowanie.

4.Serene

Kupisz tutaj najpotrzebniejsze przybory potrzebne na twoją pierwszą wyprawę oraz przedmioty które przydadzą się na każdą kolejną, kupisz tutaj: plecak, kilof, wędkę, linę ale także kamerę czy taśmę.

5.Hackarne

Sprzedasz tutaj swoją broń niezależnie od tego jakiej używasz a także będziesz mógł zakupić podstawową broń potrzebną na pierwsze polowania.

6.Jolly

Sprzedasz tutaj swoje uzbrojenie zdobyte podczas walki oraz będziesz mógł kupić podstawowe uzbrojenie potrzebne na początek twojej przygody.