SaiyansPolska

Return of the Saiyan

Pilaf Saga

Sagi rozpoczniemy na pustyni a w zasadzie w Pilaf Castle, ten złoczyńca próbuje zebrać 7 Dragon Ball a my musimy go powstrzymać i w tym celu wychodzimy południowym wyjściem z miasta i kierujemy się na wschód. Po przejściu przez most zobaczymy wielki zamek, kierujemy się na wschodnią jego część do wejścia.

Labirynt Część 1

Po wejściu do środka znajdziemy labirynt na parterze, w którym znajduje się dużo dźwigni, a my musimy przełączyć odpowiednią, żeby odblokować przejście do schodów na wyższe piętro. Oczywiście przełączamy dźwignię widoczną na zdjęciu poniżej, a w ścianie zrobi nam się przejście.

Labirynt Część 2

W kolejnej części musimy odpowiednio iść przed siebie, aby odbijać się od ścian, które są widoczne na filmiku poniżej.

Labirynt Część 3

Tutaj musimy odpowiednio poruszyć beczkami, aby stały one na wyróżniających się kratkach, które aktywują przejście dalej.

Pilaf

Na koniec przyjdzie nam pokonać Pilafa, nie jest on wymagającym przeciwnikiem.

Red Ribbon Saga

Musimy teraz pokonać General Silver, znajdziemy go, idąc na zachód, od północnego wyjścia z miasta blisko małp. Po tym, jak go pokonamy, szukamy małpy chętnej z nami porozmawiać i mówimy jej o smoczej kuli, po chwili pojawi się wilk i naszym zadaniem jest go pokonać, a małpa w zamian da nam Dragon Ball z jedną gwiazdką.

General Silver

Muscle Tower

Idziemy teraz na lodowe tereny, do których przejście znajdziemy nad wschodnim miastem. Musimy tam odwiedzić Suno, po krótkiej rozmowie udajemy się dalej za wioskę, w kierunku północnym aż zobaczymy duży budynek przypominający wieże.

Po dotarciu do wieży wchodzimy na piętro i mamy przed sobą pierwszych przeciwników, mamy do pokonania 4 Red Ribbon Soldier, piętro wyżej czeka na nas sierżant Metallic a jeszcze wyżej Murasaki Ninja. Kiedy dotrzemy do General White, napuści on na nas Buyon swoją ulubioną bestię którą, musimy pokonać, a nie będzie to łatwe, musicie uważać na jego atak specjalny, bo potrafi przywalić.

General White

Po pokonaniu bestii możemy w końcu zmierzyć się z generałem białym, podczas walki okazuje się, że on sam nie jest wymagającym przeciwnikiem i szybko go pokonamy. Po zakończeniu walki zdobywamy drugą Dragon Ball.

Master Roshi

Musimy teraz udać się na wyspę do Master Roshi, dostaniemy się tam na 2 sposoby, pierwszy z nich to udać się do Umigame, który nas przeniesie bezpośrednio na wyspę mistrza a drugi to wsiąść na kinto i polecieć. Po dotarciu informujemy go że potrzebujemy użyć jego łodzi podwodnej, by iść szukać Dragon Ball, która znajduje się pod wodą, oczywiście on zgadza się na naszą prośbę a my kierujemy się w stronę podwodnych głębin.

Po zejściu z łodzi podwodnej znajdziemy się w jaskini pełnej szkieletów, po pokonaniu ich idziemy dalej aż do rozwidlenia, na wprost zobaczymy przycisk, który otworzy nam przejście z lewej strony (Pod żadnym pozorem nie idziemy w lewo!!), kawałek dalej czeka nas walka z wielkim podwodnym wężem, a pod koniec jaskini znajdziemy przejście, które wyprowadzi nas po drugiej stronie.

Po przejściu przez parę tuneli trafimy do pomieszczenia z sporą ilością szkieletów więc miejcie się na baczności gdyż w grupie potrafią być bardzo groźne. Kierujemy się na zachód i trafiamy do przejścia z drabiną.

Po zejściu w dół po drabinie będziemy musieli pokonać Pirate Robot, jak nam się uda ściana się odsunie i będziemy mogli przejść dalej.

Zagłębiamy się dalej w głąb jaskini aż po chwili dochodzimy do zejścia pod wodę, schodzimy do niej a tam znajduje się trzecia Dragon Ball której szukaliśmy.

General Blue

Po znalezieniu trzeciej Dragon Ball udajemy się na poszukiwania General Blue. Czeka on już na nas w głębi jaskini, uważaj, bo jest wymagającym przeciwnikiem.

Po pokonaniu generała możemy odebrać swoją nagrodę, ale uwaga w jednej ze skrzyń kryje się pułapka!!

Po wzięciu nagrody wracamy do Master Roshi, po rozmowie z nim okazuje się, że General Blue żyje i musimy po raz kolejny go powstrzymać, znajdziemy go na wyspie na wschód od wysepki Master Roshi.

Po dotarciu czeka nas walka z General Blue.

General Yellow

Po pokonaniu General Blue wygląda, że kolejna osoba knuje przeciwko nam a jest to General Yellow, znajdziesz go nie daleko wieży Korin.

General Yellow zaatakuje cię jak tylko cię zobaczy więc uważaj!!

Tao Pai Pai

Po pokonaniu General Yellow czeka cię walka z Tao Pai Pai, musisz uważać, bo zaatakuje cię od razu po pokonaniu General Yellow więc najlepiej będzie jak oddalisz się na chwile i przygotujesz do kolejnej walki!!

Po walce z Tao Pai Pai porozmawiaj z Upa, może pomoże ci w kolejnych walkach.

Opowie ci on o świętej wodzie, którą możesz zdobyć na wieży Korin, udaj się tam jak najszybciej. Korin znajdziesz nad Obozem Upa

Świętą wodę zdobędziesz nad Korin, w jego wieży.

Jak napijesz się świętej wody okaże się że jesteś o wiele silniejszy, czas na kolejną walkę z Tao Pai Pai, czeka on na ciebie pod wieżą.

Jak tylko zejdziesz przygotój się do walki.

Commander Black

Pokonanie Tao Pai Pai to wielki wyczyn, ale wydaje się, że to nie koniec problemów, będziemy musieli udać się do głównej siedziby Red Ribbon, aby zmierzyć się z kolejnym przeciwnikiem.

Po wejściu do głównej bazy musimy znaleźć Commander Black, nie jest on wymagającym przeciwnikiem.

Podczas walki Commander Black użyje specjalnego stroju stworzonego dla niego przez wybitnych specjalistów, uważaj, bo potrafi on teraz uderzyć.

Udało ci się pokonać Commander Black i pozyskać kolejną Dragon Ball, ale kolejną będzie problem znaleźć i musisz odszukać Urunai Baba.

Urunai Baba Saga

Po rozmowie z Urunai Baba okazuje się, że zna położenie Dragon Ball, ale nie zdradzi ci jej, dopóki nie pokonasz jej wojowników. Twoim pierwszym przeciwnikiem jest Dracula Man.

Dracula

Żeby go pokonać musisz mieć ze sobą Garlic Necklace, który musisz mieć założony na siebie.

Suke- San

Musisz wylać na niego wodę, którą znajdziesz obok, wtedy będziesz mógł go pokonać.

Mummy

Wymagający przeciwnik ma bardzo dużo hp i mocne ciosy.

Akkuman

Silny przeciwnik, ale nie jest mocniejszy od poprzedniego aż tak bardzo.

Grandpa Gohan

Znajoma twarz, ale myślę, że jest najsłabszy z wszystkich.

Mai, Shun, Pilaf Robot

Po pokonaniu wszystkich wojowników przyjdzie nam się zmierzyć z robotami, które pilotują Mai, Shun oraz Pilaf, musisz uważać, bo zaatakują od razu jak się zbliżysz ale na szczęście będą atakować po kolei zaczynawszy od Mai.

Po pokonaniu wszystkich trzech dostaniesz ostatnią Dragon Ball.

Uwaga!! Wykonując tą misje posiadasz wszystkie Dragon Ball potrzebne żeby wezwać Shenlong.