SaiyansPolska

Return of the Saiyan

W grze mamy 2 możliwości trenowania swoich umiejętności , dzisiaj omówimy pierwszą z nich (druga jest opisana tutaj), jest to standardowe trenowanie umiejętności w specjalnym pomieszczeniu do tego przeznaczonym które znajdziemy w każdym mieście pod nazwą Gym.

Lokalizacja

W każdym mieście znajdziemy Gym, w którym możemy trenować.

W grze mamy różne umiejętności które możemy trenować a każda klasa ma zaznaczone na zielono te umiejętności które są dla niej najważniejsze i które powinniśmy trenować w pierwszej kolejności.

Exp Boost

W grze mamy specjalny system stworzony z myślą o graczach, którzy mają mniej czasu na grę, a nie chcą zbytnio odstawać od innych. System jestem tylko dla graczy, którzy posiadają Premium Account. Dostajemy 50% więcej doświadczenia za pierwsze 2 godziny Gry oraz 10% za 2 kolejne. Jedną minute ładuje nam 10 minut, będąc offline oraz 8 minut, jeśli jesteś online w PZ.

Agility

Zwiększa naszą szansę na unik, 1pkt daje nam 0,15% szansy na unik, czyli 10 poziomów da nam 1,5% szansy na unik obrażeń fizycznych, uniki nie działają przy obrażeniach z czarów czy umiejętności. Trenuje się go, unikając ostrzy na specjalnej kratce.

Movement Speed

Zwiększa naszą szybkość poruszania się, im więcej mamy Movement Speed, tym szybciej się poruszamy w grze oraz na Kinto. Nasza prędkość jest też zależna od podłoża, po którym się poruszamy.

Fishing

Fishing trenujemy, używając Wędki na wodzie, musimy mieć przy sobie przynętę, czyli Worm. Za każdy 1 poziom umiejętności zwiększa nam się szansa na złowienie czegoś o 1%.

Żeby coś łowić, potrzebujemy Fishing Rod, który kupimy u Npc Poshy oraz Worm, które również u niego zakupimy albo zdobędziemy, polując z potworów.

Sword&Fist Fighting

Powiększa nam ataki z używanej przez nas broni, trenuje się go, zakładając miecz albo rękawiczki zależnie od tego, co chcemy ćwiczyć. Aby umiejętność nam rosła musimy trafiać wyskakujący manekin.

Focus

Zwiększa on nam obrażenia Technik, które bazują na KI, możemy go trenować wszędzie, gdzie chcemy po prostu, używając technik.

Defence

Odpowiada za redukcje otrzymywanych obrażeń, gdzie 1 pkt równa się 0,2% Damage Reduction, czyli każde 10pkt defence zmniejsza nam otrzymywanie obrażenia o 2% i dotyczy to tylko obrażeń fizycznych, Damage Reduction nie zmniejsza obrażeń otrzymywanych z technik. Defence ćwiczymy, grając w prostą grę, polegającą na zbijaniu kulki lecącej do pola ochronnego.

Attack Speed

Attask Speed zwiększa naszą szybkość ataku wręcz, trenujemy go w taki sam sposób co Fist czy Sword z tą różnicą, że tutaj musimy założyć przedmiot Bands, zakładamy go w zamiast broni i również musimy uderzać w wyskakujący manekin. Podczas treningu każdy z Bands ma swój limit, ile możemy trenować, im lepszy, tym większy jest.

W grze mamy dostępne cztery Bands, najsłabszy z nich możemy zdobyć, robiąc misje Dummer Duel.

Resztę Bands możemy stworzyć u Npc Bulma, przynosząc jej odpowiednie materiały.