SaiyansPolska

Return of the Saiyan

Po skończeniu prawie każdego Taska, przyjdzie nam się zmierzyć z jego Bossem, jest to jego silniejsza wersja, którą musimy pokonać, aby Task był uznany za ukończony. Każdy Task ma swojego własnego Bossa oraz również miejsce w którym możemy go znaleźć. Aby z nim walczyć musimy skończyć wszystkie etapy danego Taska, po tym, jak go pokonamy dostaniemy 1 Strange Crystal oraz przedmioty, które z niego wylecą, są one zazwyczaj o wiele lepsze niż standardowo i mogą nam się trafić nawet przedmioty z 3x Tier 5

Walczyć z nim możemy po tym, jak dostaniemy informację taką jak poniżej, odblokuje nam się wtedy możliwość walki a w Quest Log pojawi nam się wpis informujący czy już go zabiliśmy.

Walka

Taskowe Bossy mają 500% więcej HP niż mob którego biliśmy na tasku, oprócz tego biją mocniej i ogólnie są trudniejsze do pokonania, w zamian za to wypada z nich o wiele ciekawszy loot. Dodatkowo za zabijanie bossów dostajemy Strange Crystal Które możemy wymieniać na Robotic Island Pass.

Po pokonaniu wszystkich bossów w danym pokoju możemy iść zawalczyć z Bossem głównym, aby odblokować dostęp do kolejnego pokoju oraz kolejnej części Robotic Island – teleport do niego znajduje się w pokoju z taskami.

Z każdym Bossem możemy walczyć tylko raz, ale NPC Profesor Tusk w zamian za 3, 5, 9 punkty dzienne (za wykonywanie daily) pozwoli nam zawalczyć z wybranym Bossem ponownie.

Podczas walki zostaniemy przeniesieni do małego pokoju z Bossem, jeśli widzimy, że nie damy rady – wystarczy wejść w teleport powrotny i spróbować później, gdy się trochę wzmocnimy.

Strange Crystal

Dostaniemy go za każdym razem, kiedy pokonamy Bossa z CC Lab, możemy go wymienić na Robotic Island Pass w Głównym Mieście w Depo +1 u Npc Lab. Warehouseman

Robotic Island Pass służy nam jako bilet do Robotic Island.

PC - Strange Monster

Specjalny komputer, który znajdziemy w głównym mieście koło Npc Professor Tusk, dzięki niemu możemy zawalczyć ponownie z każdym Bossem, którego wcześniej już pokonaliśmy. Do walki potrzebujemy Boss Points, które dostajemy za każdym razem kiedy, ukończymy jeden z Daily Task.

Punkty

Bossy podzielone są na pokoje, im silniejszy Boss tym mamy szansę na lepszą nagrodę, ale walka z nim będzie też nas więcej kosztować.

Room 1 – 3 Points
Room 2 – 5 Points
Room 3 – 7 Points
Room 4 – 9 Points

Uwaga: Za każdego pokonanego Bossa dostaniemy również Strange Crystal, tak więc musimy przemyśleć czy zależy nam bardziej na Biletach, czy Itemach.

Po kliknięciu na Bossa możemy zobaczyć jaką nagrodę możemy dostać za jego pokonanie, oraz możemy wybrać ile walk chcemy z nim stoczyć.

Miejsce

Każdy Boss ma swój teleport na mapie, z którego się do niego dostaniemy, poniżej zamieszczam dojście do wszystkich.

UwagaDo pokoju musimy wejść sami, więc możemy się wcześniej do tego przygotować zakładając np. przedmioty pod DMG Reduction, nie ma limitu czasu oraz w każdym momencie możemy wyjść, i spróbować 2 raz.

Monkey Boss

Slight Skeleton Boss

Bear Thief Boss

Pirate Robot Boss

Tyranosaur Boss

Drum Boss

Pokój 2

Saibaman

Bioman

Giras

Susha

Pterodactyl

Skeleton

Mummy

Skeleton Warrior

Annihilator

Pokój 3

Lord Yao

Vampire

Destroyer

Pterosaur

Mummy Charmer

Skeleton Charmer

Swamp Spider

Toxic Spider

Frozen Skeleton

Frozen Skeleton Warrior

Pokój 4

Crystal Robot

Zauropelta

Gastonia

Gobisaurus

Undead Soldier

Shamosaurus

Fallen Angel

Oozaru

Balog

Crystal Spider

Armored Oozaru

Volcanic Oozaru

Devil

Metal Cooler

Frozen Oozaru

Golden Oozaru