SaiyansPolska

Return of the Saiyan

Pierwszy Dungeon, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć a ilość osób, z jaką możemy do niego wejść, wynosi maksymalnie 8. Żeby rozpocząć Dungeon, potrzebujemy 40 poziom i możemy go zrobić raz dziennie co każdy reset serwera. Posiada on 4 poziomy trudności i żeby rozpocząć każdy kolejny musimy mieć ukończony poprzedni. Im trudniejszy etap, tym więcej doświadczenia oraz lepsze nagrody możemy dostać, ale poziom trudności podczas walki również wzrasta, więc zaleca się robienie każdego powyżej Easy w grupie.

Informacje

 • Wymagany Poziom: 40
 • Maksymalna Ilość osób: 8
 • Limit Czasu: 40 Minut
 • Poziom Trudności
  Easy
  : normal
  Medium:  + 10% drop chance
  Hard: +20% drop chance
  Extremely Hard: +30% drop chance

Nagroda

Podczas wybierania możemy zobaczyć jakie nagrody główne możemy dostać za przejście Dungeona. Im większy poziom posiadamy oraz im cięższy poziom trudności wybierzemy, możemy liczyć na lepsze nagrody.

Po wejściu do Dungeona otworzy nam się lista zadań, które mamy do zrobienia, żeby ukończyć Dungeon, za każde ukończone zadanie dostaniemy 20 Ug Tokenów. Prócz tego możemy zdobyć losową ich ilość podczas pokonywania potworów.

Zebranie 5 Secret Files + 20 Ug Token
Zniszczenie 57 Incubator + 20 Ug Token
Pokonanie Bossa +20 Ug Token

Boss Box

Podczas starcia w Dungeonie możemy spotkać 5 różnych Bossów, za pokonanie każdego dostaniemy Box, z którego możemy dostać różne nagrody takie jak: Zeni, Ekwipunek, Jedzenie, Biżuterię, Perły, Chest.

Mapa

Poniżej możemy zobaczyć mapę Dungeon UG32 wraz z zaznaczonymi Bossami.

Uwaga: Wyjście z Dungeona znajduje się tam, gdzie jest Główny Boss.

 • Zielony Znacznik: Miejsce gdzie zaczynamy.
 • Czerwony Znacznik: Miejsce Głównego Bossa.
 • Niebieski Znacznik: Miejsce Dodatkowych Bossów.
 • Żółty Znacznik: Miejsce pojawienia się teleportu do dodatkowego Bossa.
 • Pomarańczowy Znacznik: Możliwe miejsce pojawienia się Secret Room.

Poradnik

Uwaga: Przeczytasz tutaj jak przejść Dungeon UG32, więc jak nie chcesz psuć sobie zabawy to nie czytaj dalej!

Początek

Po tym, jak zaczniemy, dostaniemy trzy misję do wykonania:

Zebranie 5 Secret Files 
Zniszczenie 57 Incubator 
Pokonanie Bossa

Secret Files

Secret Files, są rozrzucone losowo po całej mapie i każdy musi zebrać swoje 5, są łatwo widoczne i wystarczy je kliknąć, żeby nam zaliczyło.

Podczas przemierzenia mapy na naszej drodze zobaczymy płomienie, które zadają nam sporo obrażeń, żeby je wyłączyć, musimy kliknąć stojący obok komputer.

Incubator

Zniszczenie 57 Incubator normalnie zajęłoby nam sporo czasu, ale po całej mapie są rozrzucone beczki, które po kliknięciu wybuchają, więc wystarczy, że ustawimy je w odpowiednim miejscu i odejdziemy kawałek dalej, gdyż nam również zadają sporo obrażeń.

Boss

Ostatnim zadaniem jest zabicie Bossa, musimy uważać na niego, bo jest ciężkim przeciwnikiem oraz traci target, jak zniknie, więc musimy zaznaczać go, za każdym razem jak znowu się pojawi.

Podczas walki zobaczymy, że jeden z komputerów losowo będzie się włączał, jeśli nie wyłączymy go w porę, to będą nam co chwile pojawiali się nowi przeciwnicy, więc starajmy się szybko go wyłączać, jak tylko go zobaczymy.

Dodatkowy Boss

Podczas zwiedzania mamy szansę, że pojawi nam się możliwość zawalczenia z Dodatkowym Bossem, dwa z nich znajdziemy za szybami wentylacyjnymi.

Do jednego możemy się dostać za pomocą Teleportu, który nam się może pojawić na środku mapy.

Uwaga: Po zakończeniu walki z Głównym Bossem może pojawić nam się, możliwość przeniesienia do Secret Room gdzie czeka nas kolejna walka!