SaiyansPolska

Return of the Saiyan

W grze ważną rolę odgrywa szukanie innych do wspólnego pójścia na polowanie. Jest w grze pomocniczy system, który pozwala szukać kolegów do wspólnej gry, nie wychodząc z miasta, a nazywa się, Team Search, system ten znajdziemy pod oknem postaci po lewej stronie, jest oznaczony literką T. Korzyści wynikające z posiadania więcej osób w Party opisane znajdziesz tutaj.

Po kliknięciu odpali nam się konsola, na której zobaczymy 2 zakładki, po lewej stronie są osoby, które szukają chętnych do wspólnego polowania, możemy zobaczyć ich klasę, lvl, nick oraz notatkę, na której przeważnie pisze się, na jakie potwory chciałbyś się udać. Po prawej stronie za to zobaczymy gotowe grupy, której brakuje konkretnej osoby do pełnej grupy, bo jak powszechnie wiadomo najlepszą metodą i najbardziej efektowną jest chodzenie na polowania w drużynie składającej się z różnych klas. Dołączyć do party możemy, klikając zielony plus, obok nazwy postaci, tak samo klikając drugi przycisk mamy opcje napisania do danej osoby.

Klikając w przycisk Join, otworzy nam się okienko w którym, możemy opisać, co byśmy chcieli robić, czy iść na polowanie, zrobić Task albo iść na Quest.

Przedziały

W grze system party ma swoje ograniczenia poziomowe, aby dodać kogoś do grupy lub, do niej dołączyć musimy się mieścić w przedziale poziomowym danego gracza. Różnica może wynosić 1/3 twojego własnego poziomu. Czyli osoba na 100 poziomie może dołączyć do grupy, która posiada max. 133 Poziom, a najniższy w grupie nie może mieć mniejszego niż 66, po dołączeniu do Team Search nad naszą nazwą postaci będzie widoczny przedział poziomu, do jakiego możemy dołączyć.

PVP

Podczas dołączenia do Party gracze nie mogą się atakować i nie zadają żadnych obrażeń członkom swojej grupy nawet z czarów obszarowych, Dende za to ma możliwość leczenia grupowego i poszczególnych członków. Grupa może składać się maksymalnie z 9 graczy, więc na każdej dodatkowej osobie nabijemy łezkę. Osoby będące z tobą w grupie mają widoczne P., przy postaci a lider ma złotą literę P.

Ograniczenia

Podczas wypełniania zadań czy tasków w grze napotkamy przeszkody w postaci określonej ilości kratek, które mogą nas maksymalnie dzielić tak samo, jak i zmiana piętra będzie utrudniać w zdobywaniu doświadczenia czy zaliczaniu zabitych potworów. Różnica kratek może wynosić maksymalnie 30 SQM.

Ciekawostki:

1. Można przełączać osoby w grupie za pomocą przycisku TAB