SaiyansPolska

Return of the Saiyan

W grze jest dostępny specjalny system Wynagrodzenia za Oglądanie albo Streamowanie. Możemy połączyć nasze Konto RotS z kontem Twitch i zdobywać podczas Streamowania specjalne nagrody, które są opisane poniżej.

Żeby zacząć Streamować i dostawać z tego korzyści, musisz zalogować się na swoje konto Rots i połączyć konto z Twitch. Aby to zrobić, logujesz się na swoje konto, a na samym dole klikasz opcje Get Rewards. Przeniesie cię do logowania na konto Twitch, jak już się zalogujesz, będziesz mógł przejść dalej. 
Zasady są takie:
  • Żeby zacząć czerpać korzyści, potrzebujesz konto, na którym znajduje się jedną postać z przynajmniej 50 Poziomem.
  • Żeby zacząć Streamować potrzebujesz przejść, pozytywnie Weryfikacje ( Musisz napisać do administracji PW )
  • Możesz przerwać Oglądanie albo Streamowanie w każdym momencie, po wznowieniu czas dalej będzie się naliczał.
  • Twitch Boxa możesz odebrać na postać jaką chcesz ze swojego konta (na którym oglądałeś i spełniałeś wymagania)

Nagrody

Mamy dwie możliwości dostania specjalnych nagród, Oglądanie i Streamowanie każda z nich leci osobno, ale nie przeszkadza to, żeby można było, odbierać dwie nagrody robiąc dwie rzeczy. 

Twitch Box

Podczas Streamowania oraz Oglądania co 15 minut mamy szanse również dostać Twitch Boxa, z którego lecą przeróżne nagrody, a nawet unikalny Heal Skin.
Jedynym wymaganiem podczas Oglądania jest bycie Aktywnym, tak więc aby uniknąc wyrzucenia z Streama najlepiej co jakiś czas napisać coś na Chat.

Pamiętaj: Twitch Box nie jest nagrodą gwarantowaną więc, możemy dostać 4 w ciągu godziny, a zdarzy się, że przez godzinę możemy nie dostać żadnego.