SaiyansPolska

Return of the Saiyan

W grze możemy spotkać tak zwane Mimic Chest, są to specjalne skrzynki które, możemy spotkać podczas walki z potworami, Mimic Chest może się pojawić wszędzie tam, gdzie znajdują się potwory i może pojawić się w każdej chwili.

Jest 10 rodzajów Mimic Chestów i różnia się od siebie ilością Wyglądem, HP, Siłą oraz atakami.
Najsłabszy jest Wooden Chest a Najsilniejszy Haunted Chest.
Im lepszy jest Mimic Chest, tym większe szanse na ilość wypadających przedmiotów. Im większy poziom ma Mimic Chest, tym większa szansa na wyższy Tier w przedmiotach.
Aby mieć szansę na otrzymanie loota z Mimica, trzeba mu zadać obrażenia w wysokości 10% jego maksymalnego HP.
Szanse na bonusy w przedmiotach są takie same dla każdego Mimica i poziomu Mimica, czyli z Wooden Mimica z Lord Yao mamy takie same szanse na otrzymanie 3 bonusów, co z Haunted Mimica z Devila.

Szansa na pojawienie się Mimic Chesta jest losowa, więc to jaki nam się pojawi, zależy od szczęścia. Poziom Mimica jest zależny od tego, gdzie on się pojawi, więc jeśli pojawi się na Drumach, będzie miał 35 poziom, a jeśli na Crystalscythe Devilach będzie miał aż 480 Poziom, im większy ma on poziom tym będzie trudniejszy do zabicia!!

Uwaga: Nie zaleca się bicia Ancient i Haunted Mimic solo.

Nagroda

W nagrodę za pokonanie Mimic Chesta dostaniemy od 0 do 4 przedmiotów z losowymi zakrytymi bonusami. Możemy dostać 3 przedmioty 1x Tier 1 ale również 3 przedmioty 3x Tier 5. Szansa na lepszy Tier zwiększa się wraz z poziomiem Mimic czyli bijąc mimica na Banditach mamy mniejszą szanse na dobry przedmiot niż na np Undead Soldierach.
Poniżej zamieszczam tabelkę dotyczącą Less i More DMG: 

1 – 99 Level = Min +10 Poziomów Max +90 Poziomów
100 – 199 level = Min +5 Poziomów Max +85 Poziomów
200 – 299 level = Min 0 Poziomów Max +70 Poziomów
300 – 399 level = Min -5 Poziomów Max +65 Poziomów
400 – 800 level = Min -10 Poziomów Max +60 Poziomów

czyli zabijając Mimic Chesta na 350 levelu możemy otrzymać Lessy i Mory na mobki od 345 do 415 poziomu